HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Yandaş gazeteci vatandaşa kurulan tuzağı anlattı: Enayi takımı 18 TL’den doları aldı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
147,313
Ekran-Resmi-2021-12-25-06.14.08-300x148.jpg

İktidara yakın gazeteci Turgay Güler, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dolar konusunda vatandaşına ‘tuzak’ kurduğunu canlı yayında anlattı.

Güler’in, Ülke TV’de yayınlanan ‘En Sıradışı’ programında Erdoğan, bilerek ve isteyerek MB’nın 18 TL’den iş adamları ve bankalara döviz satması talimatı verdiğini söyledi. Güler, ardından da TL’ye teşvik paketi açıklanarak 18 TL’den satılan dolarlar 11-12 TL’den toplandığını kaydetti.

Turgay Güler, “Tayyip Erdoğan’ı dünkü çocuk zannediyorlar. Tayyip Erdoğan, şöyle bir arkasına yaslandı. 18 TL’den dolar almak isteyen para baronu enayiler var değil mi? Falanca banka, falanca iş adamı hepsi pusuya yatmış, MB’nın piyasaya süreceği doları havada kapmayı amaçladılar. Tayyip Erdoğan da dedi ki MB’na, ’18’den istiyorlar doları verin onlara’ dedi. Millete de dedi ki ‘sakın almayın’. Sonra MB doları verdi bizim bu enayi takımı 18 TL’den MB’nın elinden doları aldı. Karşında TC devleti var. Devlete el ense çekilmez. Devlete el ense çekersen tepe takla aşağı gidersin. Sonra da şimdi devlet gitti 11 liradan dövizini aldı kasasına koydu. Şimdi o iş adamları koşa koşa Tayyip Erdoğan’a gidiyorlar biz ettik sen etme diye…” ifadelerini kullanıyor.
 
Üst