HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Vananın kapatılmasına kızdı Musluğu söküp götürdü

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
143,295
Şelale Mahallesinde vananın kapatılması yüzünden su dolduramayan şahıs, musluğu söküp götürdü.


Olay güvenlik kamerasına yansırken, şahsın musluğu söktükten sonra yan taraftaki musluktan bidonunu doldurup gittiği görüldü.

Şelale Mahallesi Mehmet Akif Caddesi no: 80-81 adresinde vatandaşın kullanmak için bina girişine taktırdığı musluk, kimliği belirsiz bir kişi tarafından sökülüp götürüldü.
Mehmet Akif Caddesi no: 80 adresinde ikameti, no:81 adresinde ise işyeri bulunan Emre Akıncı, bina sakinlerinin de kullanabileceği şekilde evinden boru döşettirmek suretiyle bina girişine bir musluk taktırdı. Dün sabah işyerine giderken musluğun yerinde olmadığını gören Emre Akıncı, işyerinin güvenlik kamerasını izlediğinde gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü.


Güvenlik kamerası görüntülerinde, elinde su bidonuyla gelen bir kişinin bidonu doldurmak için musluğu açtığında su gelmediğini görünce, etrafı iyice kontrol ettiği, ardından da musluğu söküp götürdüğü görüldü. Aynı kişinin yan binanın girişinde bulunan çeşmeden bidonu doldurduktan sonra bir şey olmamış gibi yoluna devam ettiği gözlendi.


SÜREKLİ AÇIK BIRAKILIYORDU


Musluğu sadece kendilerinin değil bina sakinlerinin de kullanımı için taktıklarını belirten Emre Akıncı “Son günlerde musluk sürekli açık bırakılıyor, su boşa akıyordu. Bu durum yüzünden zaman zaman kardeşimle tartıştık. Çözüm olarak ta yukarıdan vanayı kapatmayı bulduk. Dün sabah işe gitmek için evden çıktığımda musluğun yerinde olmadığını gördüm, Hemen güvenlik kamerasını izlemeye başladım. Bir şahsın elinde su bidonu ile geldiğini, bidonu doldurmak için musluğu açtığında su gelmemesi üzerine musluğu söküp götürdüğünü gördüm. Şahıs, daha sonra yan komşunun musluğundan su doldurup geri gidiyor” dedi.


Kaynak : https://www.haberci07.com/vananin-kapatilmasina-kizdi-muslugu-sokup-goturdu/44238/
 
Üst