HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Perinçek ile Sancak Suriye’ye gidiyor

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
121,825
sancak-perincek-300x169.jpg

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Ethem Sancak’ın Suriye’ye giderek üst düzey temaslarda bulunacağı açıklandı.

Suriye’ye ziyaret, AKP’li bakanlar ve milletvekilleri tarafından Suriye ile ilişkilerin yumuşatılması ve Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile görüşülebileceği yönünde yapılan açıklamalar yapması ardından duyurulması dikkat çekti.

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, ziyaretin 10-15 gün içinde gerçekleşeceğini duyurdu. Bursalı, ziyaretle ilgili şöyle konuştu:

‘İLİŞKİLERİ TAMİR ETTİK’

“Vatan Partisi önümüzdeki 10-15 gün içerisinde Doğu Perinçek başkanlığında Suriye’yi ziyaret edecek ve en üst düzeyde görüşme yapacak. Sayın Doğu Perinçek, Ethem Sancak ve önemli isimler yer alacak. 10-15 gün içerisinde bu ziyaret Şam’a yapılacak. Suriye Devleti ile uzun süredir görüşme halindeydik. Beşar Esad ile 2015’te görüşmüştük. Vatan Partisi Suriye devletiyle çok sık görüşüyordu. Suriye, Rusya, İran, Çin olmak üzere ilişkileri tamir etti.Bu haberler de ilginizi çekebilir:  • dDoğu Perinçek ve Ethem Sancak 10 gün içinde Suriye’de Esad ile görüşecek​
‘ÖVÜNMEK İÇİN SÖYLEMİYORUZ’

Vatan Partisi Asya’nın en güvenilir partisi. Övmek için söylemiyoruz. Bu Türkiye’nin menfaatleri Türkiye’nin geleceği açısından kritik. Ve bütün bu konuştuğumuz ekonomi ve güvenliği başta olmak üzere düzelecek. Ayrıntılı takvimi yakında paylaşacağız.”
 
Üst