HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Manavgat'ta fotoğraf çekmek isterken son model aracından oldu

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
147,313
Manavgat’ta yaşanan orman yangınından etkilenen Ulukapı Bardaklar mevkiindeki kesim alanı davetsiz bir misafir ağırladı.

Fotoğraf çekmek amacıyla bölgeye gelen Rus ve Türk vatandaşı Alkhazur Abukaev, içerisinden duman çıkan otomobilini terk etti.Alkhazur Abukaev’in inmesinin ardından lüks otomobil, kesilen ağaçlar arasında 80-90 metre aşağıya inerek ağaç köklerine takılıp durabildi.

Olay yerine gelen 112, itfaiye ve jandarma ekipleri, araç içerisinde insan olabileceği ihtimaline karşın kendisini kilitleyen aracın camlarını kırdı.

Araç içerisinde koltuk, konsol ve tavanın yandığını gören itfaiye görevlileri yangın tüpüyle müdahale ederek aracı söndürdü.

Aracın şarampole doğru hareket etmesinin ardından önce uzaklaşan araç sürücüsü, aracın ardından yuvarlanarak aşağıya indi.

112 sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınarak müdahalede bulunulan Alkhazur Abukaev’in önemli bir şeyinin olmadığı belirlendi.

Olay anını gören vatandaşlar, araç sürücüsünün aracı durdurduğunu, araçtan duman çıkınca uzaklaştığını, aracın da aşağıya doğru hareket ettiğini söylediler.

Manavgat Ulukapı Mahallesi Bardaklar mevkiinde ilginç bir olay yaşandı. Bardaklar mevkiinde çıkmaz yola giren A 278 EA 95 RUS plakalı Mercedes marka otomobil, sürücüsünün çıkmaz yolu fark ederek geri döndüğü sırada yangından zarar gören ağaçların kesildiği kesim alanına doğru şarampole yaklaşık 80-90 metre aşağıya indikten sonra kesilen ağaçların köküne takılarak durdu. Araç, şarampole doğru hareket etmeden araçtan inen sürücü ise ekin tarlasına doğru gittikten sonra geri gelirken, şarampolden aşağıya yuvarlandı.
İhbar üzerine olay yerine 112 sağlık ekibi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat İtfaiye birimine bağlı kurtarıcı ve Manavgat Merkez Jandarma Karakolu ekipleri sevk edildi.
Aracın arkasından aşağıya inen araç sürücüsü 112 sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınarak müdahalede bulunulurken, içerisinde yanma olduğu ve kapılarının kilitli olduğu belirlenen otomobil, itfaiye görevlileri tarafından camları kırılmak suretiyle açılarak söndürüldü.


ARAÇTAN İNDİ ARAÇ AŞAĞIYA GİTTİ


Olay anını gören vatandaşlar, otomobilin mahalle içine doğru gittiğini belirterek “yol bittiğinde geri döndü ve kesim alanının kıyısında araçtan indi. Bu sırada araçtan dumanlar çıkmaya başladı. Araç sürücüsü araçtan uzaklaşıp bağırarak ekin tarlasına doğru giderken araç aşağıya doğru inmeye başladı. Araç takılıp durduğunda araç sürücüsü de geldi ve inmeye çalışırken yuvarlandı” diye konuştular.


FOTOĞRAF ÇEKMEK İSTEMİŞ


Kazayı ucuz atlatan Rus ve Türk vatandaşı Alkhazur Abukaev, Antalya’da ikamet ettiğini, fotoğraf çekmek amacıyla geldiğini, araçtan bir anda dumanlar çıkınca paniğe kapıldığını dile getirdi.


Kaynak : https://www.haberci07.com/manavgat-ta-fotograf-cekmek-isterken-son-model-aracindan-oldu/43780/
 
Üst