HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Manavgatlı Çiçekçi Demirtaş’a İstanbul’dan 623 TL trafik cezası

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
151,622
İstanbul’a gitmediği halde, İstanbul’da trafik ekiplerinin DUR ihtarına uymadığı ve ters yönden gittiği gerekçesiyle trafik cezasına maruz kalan vatandaş şaşkına döndü.
Manavgat’ta çiçekçilik yapan Naim Demirtaş, 3 Ocak tarihinde Manavgat’ta olmasına rağmen gelen toplam 623 TL’lik cezası ödedikten sonra Manavgat Adliyesine giderek itirazda bulundu.

Manavgat’ta Mithatpaşa Caddesinde çiçekçilik yapan Naim Demirtaş’a 18 ocak günü postacının getirdiği ceza tebligatı karşısında şaşkına döndü. Gelen tebligatta 3 Ocak 2022 tarihinde İstanbul Avcılar Ispartakule Caddesi’nde trafik ekiplerinin ‘dur’ ihtarına uymadığı ve ters yönden gittiği iddiasıyla toplam 623 liralık 2 ayrı trafik cezası tutanağı düzenlendiğini gören Demirtaş, 3 Ocak tarihinde İstanbul’a gitmediğini belirterek ne yapacağı konusunda araştırmalarda bulundu. Cezayı ödemeden itirazda bulunamayacağını öğrenen Demirtaş, vergi dairesine yüzde 25 indirimiyle iki ayrı ceza için 467,25 lira ödedikten sonra ödeme dekontlarıyla birlikte Manavgat adliyesine giderek itirazda bulundu.
Adliye girişinde gazetecilere açıklama yapan Naim Demirtaş, “İstanbul’da Ispartakule Caddesi’ne hiç araçla gitmediğim halde orada, ‘Dur ihtarına uymamak ve ters yönden gitmek’ suçundan trafik cezası yemişim. Şimdi adliyeye bu cezaya itiraz etmeye gidiyorum” dedi. Ceza tutanaklarının Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından düzenlendiğini belirten Demirtaş, “Trafik cezası 1 hafta önce uygulanmış Ben o tarihlerde İstanbul’a da gitmedim. Bende şaşırdım kaldım, İstanbul’a gitmem gelmem yok. Trafik cezası Avcılar Trafik Denetleme Büro Amirliği’nden geliyor. 623 lira trafik cezası gelmiş. ‘Ödemesini yapın itirazı öyle yapın’ demişlerdi. 467,25 kuruş ödeme yaptım indirimli olarak. Şimdi de cezaya itiraz edeceğim” dedi.


Kaynak : https://www.haberci07.com/manavgatli-cicekci-demirtas-a-istanbul-dan-623-tl-trafik-cezasi/44104/
 
Üst