HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Gezi’de vatandaşlara saldıran “Palalı Sabri” fuhuş çetesinin lideri çıktı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
151,532
İstanbul’da düzenlenen fuhuş operasyonunda 6 kişi gözaltına alınırken, Gezi direnişi döneminde göstericilere pala ile saldıran’Palalı Sabri’ lakaplı Sabri Çelebi’nin arandığı ortaya çıktı.

Yabancı uyruklu 62 kadını gece kulüplerinde zorla çalıştırıp fuhuş yapmaya zorladıkları iddia edilen kişilere yönelik İstanbul’da Beyoğlu ve Beşiktaş’ta gece kulüplerine operasyon düzenlendi. Çoğunulğu Fas uyruklu 62 yabancı uyruklu kadın kurtarıldı. İş vaadiyle getirilen yabancı uyruklu kadınların pasaportlarına ve cep telefonlarına el konulup fuhşa zorlandıkları öne sürüldü.

‘PALALI SABRİ’ KURTULDU

Çeteye ait yerlerde tutulup VİP araçlarla gece kulüplerine götürülüp getirilen kadınların polis baskınlarından korundukları ortaya çıktı. Çete üyesi 6 kişi gözaltına alındı. Çetenin elebaşının Gezi eylemleri sırasında göstericilere pala ile saldırdığı için “Palalı Sabri” olarak bilinen Sabri Çelebi olduğu ortaya çıktı.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • d‘Gezi Direnişi’ 6. yılında: ‘Katiller, hırsızlar gider; Gezi kalır’​
YURT DIŞINA KAÇTI

Gezi olayları sırasında, “kasten yaralama” suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırılan ”Palalı Sabri”nin yurtdışında olduğu öğrenildi. Sabri Çelebi’nin Ortaköy ve Beşiktaş civarında yaşanan birçok illegal olaya karıştığı biliniyor. Tehdit, şantaj, silahlı yaralama gibi olaylar basına yansıyanlardan sadece birkaçı. Çelebi, hâlâ firari durumda.
 
Üst