HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

FOX TV muhabirinden Çelik’e cevap: Erdoğan Bayraktar’ı soracağımı biliyordu, salona almadı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
143,295
AKP Sözcüsü Ömer Çelik’ün Erdoğan Bayraktar’ın 17/25 Aralık yolsuzluk operasyonuyla ilgili açıklamalarıyla ilgili soru soracağı için salona aldırmadığı FOX Muhabiri’ni takıntılı ve kişisel sorunu olmakla suçlamıştı. FOX TV Muhabiri Barış Kaya, sosyal medya hesabından Ömer Çelik’e cevap verdi.

Barış Kaya’nın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şöyle: “Fox Muhabirini kişisel davranışları yüzünden salona almadım. Buranın kuralları var’ demiş. Ruhsar Pekcan sorusunu sorma demişti sordum..Erdoğan Bayraktar sorusunu soracağımı da biliyordu… Salona almadı. ‘Kişisel’ değil. Sorma dediği soruları sorduğum için almadı salona” dedi.

@omerrcelik "Fox Muhabirini kişisel davranışları yüzünden salona almadım.Buranın kuralları var"demiş. Ruhsar Pekcan sorusunu sorma demişti sordum..Erdogan Bayraktar sorusunu soracağımı da biliyordu..Salona almadi."Kişisel" degil.Sorma dedigi soruları sorduğum için almadi salona. https://t.co/aKiq6vwH5k

— Barış Kaya (@bariskaya76) September 13, 2021


Çelik, Barış Kaya’nın geçen hafta AKP toplantısında salondan çıkarılmasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Bazılarının takıntılı şekilde ağır ifadeleri olsa da kişiselleştirmemeye çalışıyoruz. Bu şahsi bir problemdir. Bu kurumların kuralları var. Buradaki kurallara uyulmasını da isteriz. Bazı siyasetçilerin dediği gibi basın özgürlüğüne engel bir şey de yok. Bunu getirip daha sonra ana haber bülteninde bir şahıs, kurumsal yapılarına yönelik bir tavır gibi sunuyor. AK Parti’ye karşı yeminli bir muhalefet üretebilirler. Bununla da bir sorunumuz yok. Ama kamuoyuna doğru bilgi vereceksiniz” açıklamasına bulundu.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dZeyrek, Ömer Çelik’e gazetecilik geçmişini hatırlattı: Kimmiş ‘demokrat kalıbı’nın adamı?​

    dAKP’de 17/25 Aralık korkusu: Bayraktar’ın açıklamalarını soracağı düşünülen muhabir toplantıya alınmadı​

 
Üst