HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

Emre Belözoğlu, Tahir Kıran'dan 2 gün önce teklif aldığını açıkladı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
121,825
Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor ile anılan Emre Belözoğlu, Rizespor Başkanı Tahir Kıran'ın "Emre Belözoğlu, Rize'de gazeteci dövmüş adamdır. Ben neden Emre Belözoğlu'nu alayım? Kapıdan içeri sokmam" sözlerine yanıt verdi ve 2 gün önce Kıran'dan teklif aldığını açıkladı.

Emre Belözoğlu, Bülent Uygun ile yollarını ayıran Çaykur Rizespor ile anılıyordu. Ancak Karadeniz temsilcisi Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmaya vardı.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran ise "Emre Belözoğlu'nu almam. Emre Belözoğlu, Rize'de gazeteci dövmüş adamdır. Ben neden Emre Belözoğlu'nu alayım? Kapıdan içeri sokmam" şeklinde açıklama yapmıştı.

TGRT Haber Spor'a açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, Rizespor başkanının 2 gün önce kendisine ulaştığını ancak teklifi reddettiğini açıkladı.

Emre Belözoğlu, "Hamza Hamzaoğlu göreve gelmeden 2 gün önce Tahir Kıran görüşme talep etti. Teklifte bulunuldu, teşekkür ederek teklifi kabul etmeyeceğimi söyledim. Çaykur Rizespor'a ve çok değerli Hamza Hamzaoğlu hocamıza başarılar diliyorum. Bu tarz polemiklerin bizlere ve daha da önemli camialara zarar verdiği ortada. Bu yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konunun içinde yer almak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/em...dan-2-gun-once-teklif-aldigini-acikladi-28124
 
Üst