HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

DEVA Partisi il başkanına şiddet uygulayan ilçe başkanına MHP yönetiminden destek

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
121,825
Muhammet-Mustafa-Gozel-300x169.jpg

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Burak Demirer ve bir yerel gazeteciye yönelik saldırıya gerçekleştiren MHP Karaman Merkez İl Başkanı Muhammet Mustafa Gözel’i makamında ağırladı.

DEVA Partisi İl Başkanı Burak Demirer, Karaman Belediyesi ile bazı yolsuzluk iddialarını gündemi getirmesinin ardından saldırıya uğramıştı. Demirer, saldırı sonrasında dört dikiş atıldıktan sonra taburcu edilmişti. Bu olayın ardından DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisini Yozgat mitinginde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi bir ayağı siyasetin diğer ayağının şiddetin içinde olmakla suçlamıştı. Babacan, konuşmasında şu ifadeleri kullanmıştı. “Karaman il başkanımıza 8-10 kişilik bir ekip geldi saldırıda bulundu. İl başkanımızı ağır şekilde darp ettiler il başkanımızı. Buradan Yozgat’a sormak istiyorum; Şu Bahçeli var ya Bahçeli, Bahçeli’nin bugüne kadar bu memlekete herhangi bir faydası dokundu mu? Ortağı olduğu her hükümet ülkeyi krizler içine düşürdü. Bildiği tek şey var; öfke, nefret, şiddet… Bu ülkede milliyetçi hareketin bir ceremesini çekenler vardır bir de keyfini sürenler vardır, Yozgat iyi bilir bunu. Bu iktidar olarak devletin her türlü imkanını kullanıyor ancak bir ayağı siyasetin içerisinde bir ayağı şiddetin içinde.”

DEVA Parti il başkanına karşı şiddet uyguladığı iddia edilen MHP Karaman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Mustafa Gözel parti Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından makamında ağırlandı. Gözel, Yalçın’a gerçekleştirdiği ziyaretin fotolarını sosyal medyadan paylaştı. Gözel, paylaşımında “Kıymetli büyüğümüz teşkilat başkanımızın hayır dualarını aldık” ifadesin kullandı.

Kıymetli büyüğümüz Teşkilat Başkanımızın hayır dualarını aldık…@E_SemihYalcin @Mahmutnvar7 @mhpkaramanilbsk #MHPKaraman pic.twitter.com/mAHs5TGNzC

— MuhammetMustafaGözel (@MMGozel) August 16, 2022


Gözel’in paylaşımlarına tepki gösteren DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yeneroğlu, “Demokrasilerde siyaset ve şiddet iç içe olamaz! Bir merkez ilçe başkanının siyasi rakiplerine şiddet uygulayıp suç işlemesi MHP adına da gurur tablosu değil, utanç vesilesi olmalıydı. Yazıklar olsun!” ifadesini kullandı.
 
Üst