HOŞGELDİN SPORCU KARDEŞİM FORUMA - İYİ EĞLENCELER

Ağır Sporcuların Toplandığı, BODYCİ FORUMU !!

GİRİŞ YAP !

AK Partili Bürokratın Paylaşımı Tartışma Yarattı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
151,622
cumhurbaykanyZlgrZgkhan.jpg


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana adı Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayları arasında geçen Ekrem İmamoğlu’nun başı son günlerde dertte. İstanbul’da günler öncesinden verilen kar alarmına rağmen başta Ulaştırma Bakanlığına bağlı Karayolları yeterli çalışmayı göstermeyince İstanbul’a giriş ve çıkışlarda vatandaşlar saatlerce karayollarında mahsur kaldı. Aynı şekilde yeni yapılan Hava Limanı’nın da mahsur kalan vatandaş ve turistler, kalkmayan uçaklar gündemdeki yerini koruyor.İstanbul Büyükşehir Belediyesinin de günler öncesinde yeterli tuz tedariki yapmadığı; İstanbul kent içinde bazı caddelerin tıkanması sonrasında Ekrem İmamoğlu’nun İngiliz Büyükelçisi ile yemekte buluşmaları iktidarın sert eleştirilerini de beraberinde getirdi. Kar yağışından kaynaklanan ulaşım sıkıntısının tüm sorumluluğu İmamoğlu’nun üzerinde kalırken; İmamoğlu’nun da canlı yayında özür dilemesi ile konu şimdilik kapanmıştı.“ÜLGÜR GÖKHAN İMAMOĞLU’NDAN 1000 KAT İYİDİR”

Cumhurbaşkanı adayı olarak adının geçmesi ve son yaşanan ulaşım sıkıntısı sonrası Ekrem İmamoğlu linç edilirken; Çanakkale’den Millet İttifakı için yeni Cumhurbaşkanı adayı önerisi geldi. Bir dönem AK Parti Kepez Belde Başkanlığı yapan; Ezine OSB’ye müdürü Alper Altınok sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Çanakkale merkez ilçe belediye başkanı Ülgür Gökhan, Ekrem İmamoğlu'ndan 1000 kat daha başarılıdır. Bence muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı Ülgür Gökhan olsun...” çıkışında bulundu.
“ÇANAKKALE İÇİN İYİ DE OLUR HANİ..”

Alper Altınok’un Millet İttifakının cumhurbaşkanı ortak adayı için Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı önermesi birbirinden ilginç yorumları da beraberinde getirdi. Bir vatandaş Alper Altınoku’un önerisi için; “Kesin öyledir. Çanakkale de yollar köstebek yuvası gibi. Öbür türlüsünü düşünemiyorum artik” ifadelerini kullanırken; AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi görevinde bulunan Gülsüm Bulayır ise; “Gaz verme Ülgür Bey'e diyeceğim ama Çanakkale için iyi de olur hani” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

1_664.jpg


2_158.jpg


Kaynak : http://www.canakkaleaynalipazar.com/ak-partili-burokratin-paylasimi-tartisma-yaratti/20871/
 
Üst